Dobrý den, vítá vás Teeta v novém!

Nelekejte se, ze základních funkcí se nezměnilo nic. Můžete dál používat Teetu přesně tak, jak jste zvyklí. Jen s hezčí grafikou. Stačí vyplnit částku a stisknout "Hned evidovat". Přibyla ale spousta novinek a vylepšení, o které jste si říkali. Pojďme se na ně podívat.

 1. Lepší práce s položkami
  Položky teď snadno popíšete. Pokud jich chcete dát na účtenku víc, stačí zvolit “Přidat na účtenku”.

 2. Evidence způsobu platby
  Pokud zvolíte “Přidat na účtenku”, můžete zaznamenat, zda byla platba uhrazena v hotovosti, kartou nebo voucherem (např. stravenkou). Tuto funkci můžete zapnout či vypnout v nastavení.

 3. Poznámka na účtence
  Stejným způsobem můžete na účtenku přidat poznámku. Hodí se to např. když chcete provázat platbu s číslem faktury nebo jiného dokladu.

 4. Podrobné nastavení tisku
  Pokud tisknete účtenky na účtenkové tiskárně připojené k PC, máte teď v Teetě nové možnosti nastavení, aby se účtenky tiskly opravdu krásně.

 5. Tisk z mobilu a tabletu
  To už pár týdnů máme, ale ne všichni to vědí. Teeta umí tisknout z mobilů a tabletů (operační systém Android) na účtenkové tiskárny přes bluetooth.

 6. Nové vylepšené statistiky a exporty
  Tady je opravdu mnoho vylepšení - vlastní časové úseky, lepší formát exportů a mnoho dalšího.

 7. Posílání účtenek e-mailem
  Na jedno kliknutí se vám předvyplní e-mail, kterým můžete poslat zákazníkovi adresu účtenky.

 8. Režim DPH pro použité zboží
  Pokud jste plátci DPH můžete si v nastavení zapnout režim DPH pro použité zboží a správně v souladu se zákonem evidovat tržby za použité zboží.

 9. Zvláštní režim DPH pro umělecké předměty
  Teeta je teď jedna z mála EET aplikací, které mohou používat i starožitníci a galeristé. Korektně eviduje do EET a vystavuje účtenky bez DPH.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o váš názor na novou Teetu. A když nám dáte vědět, pokud narazíte na nějakou chybu. Snažili jsme se vše důkladně otestovat, ale je možné, že nám někde něco uteklo. Pište nám prosím na ahoj@teeta.cz.

V příštích týdnech chystáme další vylepšení, z nichž největší bude katalog položek. Díky němu nebudete muset položky a ceny psát, jen je vyberete ze svého katalogu.

Přejeme krásný den!